Mutlu Müşteri Hattı : 0(258) 212 02 20

Universal Micro Usb Kırılmaz Şarj Kablosu Siyah

%42İNDİRİMLİ

69,90 TL
39,90 TL
Renk

ŞİMDİ SİPARİŞ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE ÜRÜNÜNÜZ YARIN SAAT 11:00'de KARGODA!

Adet
HIZLI
KARGO
AYNI GÜN
GÖNDERİM
50TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ GÖNDERİM
KOŞULSUZ
İADE İMKANI
Özel kablo yapısı ile hızlı şarj imkanı sunan Universal Micro Usb Şarj aleti kırılmaz kaplaması ile de kırılma, kopma, soyulma gibi problemlere son vermektedir. Usb girişli tüm cihazlarda kullanabilirsiniz ayrıca aynı zamanda şarj ederken veri(data) transferi de yapabilirsiniz.

Özel kablo yapısı ile hızlı şarj imkanı sunan Universal Micro Usb Şarj kablosu kırılmaz kaplaması ile de kırılma, kopma, soyulma gibi problemlere son vermektedir. Usb girişli tüm cihazlarda kullanabilirsiniz ayrıca aynı zamanda şarj ederken veri(data) transferi de yapabilirsiniz.

Yüksek kalite malzemeden üretilmiş olan en son teknoloji Universal Micro Usb Kırılmaz Şarj Kabloları kalitesi, tasarımı ve hızına hayran kalacaksınız.

Akıllı ve dayanıklı tasarımıyla hem seyahatlerinizde kolaylıkla taşıyabileceksiniz hem de güvenli kullanımıyla yıllar boyunca yanınızda olacak.

Dayanıklı uç kısımları sayesinde telefona kolayca takıp çıkarabilirsiniz. İster şarj kablosu isterseniz data (veri) kablosu olarak kullanabilirsiniz.

Universal Micro Usb Kırılmaz Şarj kablolarının özel yapısı sayesinde kırılma, kopma, soyulma sorunları yaşamazsınız.

Kaliteli malzemelerden üretilmiş olup kırılmaz yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlayarak yıllar boyunca kullanabilirsiniz.