Mutlu Müşteri Hattı : 0(258) 212 02 20

Tablet Tutucu

ŞİMDİ SİPARİŞ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE ARKADAŞLARIMIZ ÜRÜNÜ HEMEN HAZIRLAYIP BUGÜN GÖNDERECEKLERDİR.

Adet
HIZLI
KARGO
AYNI GÜN
GÖNDERİM
50TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ GÖNDERİM
KOŞULSUZ
İADE İMKANI
Ofiste, çalışma odanızda kısacası iPad kullanacağınız her yerde bir stand görevi görerek rahat bir kullanım sağlar.Metal Tablet Tutucu bakış açınıza ve boyunuza göre olan açısını ayarlayarak mükemmel rahatlıkta kullanabilirsiniz. Sağladığı kolaylık ve işlevsellik ile sizi kendisine hayran bırakarak vazgeçilmeziniz olacak.Metal Tablet Tutucuyu sayesinde tabletinizi elinizde tutmak zorunda olmadan işlemlerinizi yapın bu rahatlığın keyfini çıkarın ayrıca yatağınızın kenarına tutturarak videolarınızı izleyebilirsiniz.

Ofiste, çalışma odanızda kısacası iPad kullanacağınız her yerde bir stand görevi görerek rahat bir kullanım sağlar.Metal Tablet Tutucu bakış açınıza ve boyunuza göre olan açısını ayarlayarak mükemmel rahatlıkta kullanabilirsiniz. Sağladığı kolaylık ve işlevsellik ile sizi kendisine hayran bırakarak vazgeçilmeziniz olacak.Metal Tablet Tutucuyu  sayesinde tabletinizi elinizde tutmak zorunda olmadan işlemlerinizi yapın bu rahatlığın keyfini çıkarın ayrıca yatağınızın kenarına tutturarak videolarınızı izleyebilirsiniz.

Metal Tablet Tutucu kıvrımlı yapısı sayesinde istediğiniz tarafa çevirip işlem yapabilmenize imkan tanıyor.

Tablet Tutucu Metal gövdeden üretilmiş ve dayanıklı bir yapıdadır.

Metal Tablet Tutucuyu ofisiniz de masasına tutturarak hem bilgisayarınızı hemde tabletinizi kolaylıkla kullanmanızı sağlar.