Mutlu Müşteri Hattı : 0(258) 212 02 20

Sanal Gözlük Vr Case

ŞİMDİ SİPARİŞ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE ARKADAŞLARIMIZ ÜRÜNÜ HEMEN HAZIRLAYIP BUGÜN GÖNDERECEKLERDİR.

Adet
HIZLI
KARGO
AYNI GÜN
GÖNDERİM
50TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ GÖNDERİM
KOŞULSUZ
İADE İMKANI
Sanal gerçeklik ürünleri alanında dünyanın öncü firmaları arasında yer alan Sanal Gözlük Vr Case, iPhone, Samsung, LG, Sony ve Asus serisi telefonlar için özel olarak geliştirdiği Sanal Gözlük Vr Case ürün yelpazesini genişletti ve bütün akıllı telefonlarla uyumlu hale getirdi. Uyumlu akıllı cep telefonları üzerinden çalışan ve bir sanal gözlük olan cihazı kullanarak interaktif oyunlar oynayabilir, özel uygulamalardan faydalanabilir, 360 derece ile çekilmiş film ve videolar izleyebilirsiniz.

Sanal gerçeklik ürünleri alanında dünyanın öncü firmaları arasında yer alan Sanal Gözlük Vr Case, iPhone, Samsung, LG, Sony ve Asus serisi telefonlar için özel olarak geliştirdiği Sanal Gözlük Vr Case ürün yelpazesini genişletti ve bütün akıllı telefonlarla uyumlu hale getirdi. Uyumlu akıllı cep telefonları üzerinden çalışan ve bir sanal gözlük olan cihazı kullanarak interaktif oyunlar oynayabilir, özel uygulamalardan faydalanabilir, 360 derece ile çekilmiş film ve videolar izleyebilirsiniz.

   Sanal Gözlük Vr Case bütün akıllı telefonlarla uyumludur. 4.7 inç ile 6 inç arası marka farketmezsizin akıllı cep telefonlarınızla uyumludur. Kızaklı kolay yapısı sayesinde kolayca takıp çıkartabilirsiniz. Ergonomik yapısı sayesinde cihazınıza herhangi bir zarar vermez. 

 

 

Gözünüze uygun vizor ve odak ayarları sayesinde size özel ayar yapabilirsiniz. Bu sayede izlediğiniz ve yapacağınız işlerde kolaylık sağlarken rahatlık ve konforu hissedeceksiniz. Üsteki ayar düğmeleri sayesinde yapacağınız ayarları interaktif uygulamalarda ekstra bir kontrol ünitesi olmadan, gözlük üzerinden işlem yapılabilmesi mümkün hale geliyor.

 

Çok eğlenceli ve sıra dışı bir sanal gerçeklik deneyimi. Teknolojiyi eğlenceli hale getiren ve telefonunuzu daha fonksiyonel kullanabilmenizi sağlayan bu cihaza sizde sahip olabilirsiniz. Özellikle 360 Derece özelliği olan film ve videolarla tıpkı bir sinemada izliyormuş gibi izleyebilirsiniz. 

 Yumuşak deriden üretilen pedler sayesinde uzun kullanımlarda deri ped ve yastıklama özelliği sayesinde kullanıcılara ekstra konfor sağlamaktadır. Kaliteli deriden üretilmiş pedler hava alma özelliği sayesinde ise uzun kullanımlarda terleme gbi sorunlara neden olmaz.

Kullanımı oldukça basit olan Sanal Gözlük Vr Case yapmanız gereken tek şey özel kızağına telefonuzu yerleştirmek ve eğlencinin tadını çıkarmak. 

   Cihazın tasarımı oldukça spesifik olmasına rağmen ergonomisi ve konforu sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile ciddi rahatsızlık hissi doğurmamaktadır. Yumuşak esnek bantlar, başınızı hareket ettirirken oluşabilecek kayma ve yalpalamalara karşı etkili bir çözüm sunmaktadır. Yüze iyi bir şekilde oturan cihaz, esnek kopçaları sayesinde yandan ve üstten kolaylıkla ayarlanabiliyor. Ergonomik özellikleri sayesinde yandaki açıklık sayesinde telefon şarj kablosu ve kulaklığınızı takabilirsiniz.