Mutlu Müşteri Hattı : 0(258) 212 02 20

Samsung Kablosuz Şarj Aleti Beyaz

%30İNDİRİMLİ

199,90 TL
139,90 TL
Renk

ŞİMDİ SİPARİŞ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE ARKADAŞLARIMIZ ÜRÜNÜ HEMEN HAZIRLAYIP BUGÜN GÖNDERECEKLERDİR.

Adet
HIZLI
KARGO
AYNI GÜN
GÖNDERİM
50TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ GÖNDERİM
KOŞULSUZ
İADE İMKANI
Pek çok diğer şarj cihazlarının aksine Samsung Kablosuz Şarj Cihazı özgün ve hoş bir tasarıma sahiptir. Samsung Kablosuz Şarj Cihazı ile telefonunuzu şarj etmek hiç olmadığı kadar kolay. Akıllı telefonunuza şarj kablosunu bağlamanıza gerek yok akıllı telefonunuzu şarj etmek için sadece şarj cihazı üzerine oturtun.
Ayrıcalıklı Tasarım
Pek çok diğer şarj cihazlarının aksine Samsung Kablosuz Şarj Aleti özgün ve hoş bir tasarıma sahiptir. Şeffaf, cam benzeri detayları ve parlak yüzeyi sofistike bir görünüm sağlarken, etkileyici yuvarlak şekli ile pek çok iç mekanda kolaylıkla yer bulabilmektedir.

 Çaba Gerektirmeyen Şarj İşlemi
Samsung Kablosuz Şarj Cihazı ile telefonunuzu şarj etmek hiç olmadığı kadar kolay. Akıllı telefonunuza şarj kablosunu bağlamanıza gerek yok akıllı telefonunuzu şarj etmek için sadece şarj cihazı üzerine oturtun.
 
Cihazınız için Harika Uyum
Samsung Kablosuz Şarj Cihazı Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için harika bir çözüm. Telefonunuzu, herhangi başka bir aksesuara gerek duymaksızın, sadece şarj cihazı üzerine yerleştirerek şarj edebilirsiniz. Üzerinde bulunan LED lamba telefonunuzun şarj durumunu soluk maviden başlayarak gösterir ve şarj tamamlandığında parlak yeşile döner.
Yüksek Uyumluluk
Samsung Kablosuz Şarj Cihazı WPC kablosuz şarj standartlarına uygundur ve çok çeşitli diğer cihazlarınızın güvenilir ve rahat bir şekilde şarj edilmesine olanak tanır. Her seferinde size mükemmel şarj olanağı sunarken sizi şarj kablolarının dağınıklığından da kurtarır.