Mutlu Müşteri Hattı : 0(258) 212 02 20

Powerbank 9000mAh Gri

ŞİMDİ SİPARİŞ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE ARKADAŞLARIMIZ ÜRÜNÜ HEMEN HAZIRLAYIP BUGÜN GÖNDERECEKLERDİR.

Adet
HIZLI
KARGO
AYNI GÜN
GÖNDERİM
50TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ GÖNDERİM
KOŞULSUZ
İADE İMKANI
Powerbankınızı kullanabilmek için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Kablo ile telefonunuza bağladıktan sonra şarj olma işlemi otomatik olarak başlamaktadır. Kullanıcı dostu olan yedek batarya, cihazlarınızı hızlı ve güvenli biçimde şarj etmektedir. Portatif dizaynı ile yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Artık dışarıda yolculukta ve hareket halinde iken telefonunuzu nasıl şarj edeceğinizi düşünmeyin. Telefonunuzu cihaz üzerindeki usb portuna kablo ile bağlamanız yeterli.

Powerbankınızı kullanabilmek için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Kablo ile telefonunuza bağladıktan sonra şarj olma işlemi otomatik olarak başlamaktadır. Kullanıcı dostu olan yedek batarya, cihazlarınızı hızlı ve güvenli biçimde şarj etmektedir. Portatif dizaynı ile yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. 

Artık dışarıda yolculukta ve hareket halinde iken telefonunuzu nasıl şarj edeceğinizi düşünmeyin.
Telefonunuzu cihaz üzerindeki usb portuna kablo ile bağlamanız yeterli.

Taşınabilir Cep Telefonu Tablet Şarj Aleti Blackberry, ıPhone, Samsung, HTC ve diğer akıllı telefonlarınızı yanınızda taşıyabileceğiniz ve elektrik gerektirmeyen bu cihaz ile defalarca şarj edebilirsiniz. Üstelik Mp3 Player, Navigasyon, Bluetooth kulaklık vb... tüm cihazlarınızı Powerbank Harici Şarj Bataryası sayesinde istediğiniz yerde, istediğiniz zaman telefonunuzu, mini-micro USB girişli cihazınızı şarj edebilirsiniz.

Powerbankınızı kullanabilmek için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Kablo ile telefonunuza bağladıktan sonra şarj olma işlemi otomatik olarak başlamaktadır.

Powerbankınızı şarj cihazı ile doldurabileceğiniz gibi; araba çakmaklığı veya bilgisayarınızın USB çıkışından da şarj edebilirsiniz.