Mutlu Müşteri Hattı : 0(258) 212 02 20

İade Bilgileri

İade, Değişim ve Garanti işlemleri

Aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Nakliye Sırasında Zarar Gören Ürünler Hakkında

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firmasının yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek tutanak tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla kargoya tazmin işlemi başlatabilirsiniz. Fakat ürününüz tarafımızdan teslim alınmayıp tazmin işlemleri sonuçlanıncaya kadar ilgili kargo firmasının aktarma deposunda beklemeye alınır. Hasarlı bir ürünün tazmin işlemleri ortalama 1-3 ay gibi bir sürede sonuçlanmaktadır

İade ve Değişimin Kabul Olunmayacağı Durumlar

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren otuz (30) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vesair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde anlaşmalı kargolarımız ile gönderilmesi gerekmekte aksi taktirde iadeleriniz kabul edilmeyecektir.