Mutlu Müşteri Hattı : 0(258) 212 02 20

Mi 16000mAh Taşınabilir Şarj Aleti

%22İNDİRİMLİ

179,90 TL
139,90 TL

ŞİMDİ SİPARİŞ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE ARKADAŞLARIMIZ ÜRÜNÜ HEMEN HAZIRLAYIP BUGÜN GÖNDERECEKLERDİR.

Adet
HIZLI
KARGO
AYNI GÜN
GÖNDERİM
50TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ GÖNDERİM
KOŞULSUZ
İADE İMKANI
Powerbankınızı kullanabilmek için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Kablo ile telefonunuza bağladıktan sonra şarj olma işlemi otomatik olarak başlamaktadır. Kullanıcı dostu olan yedek batarya, cihazlarınızı hızlı ve güvenli biçimde şarj etmektedir. Portatif dizaynı ile yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Artık dışarıda yolculukta ve hareket halinde iken telefonunuzu nasıl şarj edeceğinizi düşünmeyin. Telefonunuzu cihaz üzerindeki usb portuna kablo ile bağlamanız yeterli.

Powerbankınızı kullanabilmek için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Kablo ile telefonunuza bağladıktan sonra şarj olma işlemi otomatik olarak başlamaktadır. Kullanıcı dostu olan yedek batarya, cihazlarınızı hızlı ve güvenli biçimde şarj etmektedir. Portatif dizaynı ile yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Artık dışarıda yolculukta ve hareket halinde iken telefonunuzu nasıl şarj edeceğinizi düşünmeyin.
Telefonunuzu cihaz üzerindeki usb portuna kablo ile bağlamanız yeterli.

Çıkış gücü 2000 mAh dır. ( 5V ) Dolayısıyla cihazınızı hızlı şarj eder.

Aynı anda 2 cihazı birden şarj edebilirsiniz.

Cihaz üzerindeki açma kapama butonuna basmanız durumunda şarj işlemi başlayacaktır. Açma kapama butonunun üstündeki kısım ışıklardan oluşmakta ve doluluk seviyesini göstermektedir.

16000mAh gerçek kapasite ile sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Şık yapısı ile kaba ve hantal değildir.

Tüm telefon ve usb den şarj olabilen tabletlerinizi artık bu ürünle şarj edebilirsiniz.

Not: Ürünlerin üzerinde hologram mevcuttur bu hologram üzerindeki yeri kazıdığınızda altında 20 haneli bir rakam çıkacak bu rakamı Xiaomi sitesinden sorgulattığınızda ürünün orjinal olup olmadığın görebilirsiniz. Ürünü elinize aldığınızda kalitesinden ve hologramından orjinal olduğunu zaten anlayacaksınız.(Yeşil tik gelmesi ürünün orjinal olduğunu gösterir ve sadece bir kere kontrol edilir.)