Mutlu Müşteri Hattı : 0(258) 212 02 20

iPhone Korumalı Süper Şarj Kablosu Mavi 1 Metre

%16İNDİRİMLİ

29,90 TL
24,90 TL
Renk

ŞİMDİ SİPARİŞ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE ARKADAŞLARIMIZ ÜRÜNÜ HEMEN HAZIRLAYIP BUGÜN GÖNDERECEKLERDİR.

Adet
HIZLI
KARGO
AYNI GÜN
GÖNDERİM
50TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ GÖNDERİM
KOŞULSUZ
İADE İMKANI
Özel kablo yapısı ile hızlı şarj imkanı sunan iPhone korumalı süper şarj kablosu örgü kaplamanın üzerine ayrıca bir koruma katmanına sahiptir. Bu sayede kırılma, kopma, soyulma gibi problemlere son vermektedir. iOS 9 uyumludur, desteklenmiyor hatası almadan şarj ederken aynı zamanda veri(data) transferi de yapabilirsiniz.

iPhone Korumalı Süper Şarj Kablosu Mavi 1 Metre

Özel kablo yapısı ile hızlı şarj imkanı sunan iPhone korumalı süper şarj kablosu örgü kaplamanın üzerine ayrıca bir koruma katmanına sahiptir. Bu sayede kırılma, kopma, soyulma gibi problemlere son vermektedir. iOS 9 uyumludur, desteklenmiyor hatası almadan şarj ederken aynı zamanda veri(data) transferi de yapabilirsiniz.

 

iPhone Korumalı Süper Şarj Kablosu Mavi 1 Metre

iPhone Korumalı Süper Şarj Kablosu Mavi 1 MetreiPhone Korumalı Süper Şarj Kablosu Mavi 1 MetreiPhone Korumalı Süper Şarj Kablosu Mavi 1 MetreiPhone Korumalı Süper Şarj Kablosu Mavi 1 MetreiPhone Korumalı Süper Şarj Kablosu Mavi 1 MetreiPhone Korumalı Süper Şarj Kablosu Mavi 1 Metre

Korumalı Süper Şarj Kablosunda örgü yapısı ve üzerindeki korumalı yapısı sayesinde kırılma, kopma, soyulma sorunları yaşamazsınız. Dayanıklı uç kısımları sayesinde telefona kolayca takıp çıkarabilirsiniz.İster şarj kablosu isterseniz data (veri) kablosu olarak kullanabilirsiniz.

iPhone Korumalı Süper Şarj Kablosu Mavi 1 MetreiPhone Korumalı Süper Şarj Kablosu Mavi 1 MetreiPhone Korumalı Süper Şarj Kablosu Mavi 1 Metre