Mutlu Müşteri Hattı : 0(258) 212 02 20

iPhone-iPad Eldiveni Pamuk Füme

ŞİMDİ SİPARİŞ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE ARKADAŞLARIMIZ ÜRÜNÜ HEMEN HAZIRLAYIP BUGÜN GÖNDERECEKLERDİR.

Adet
HIZLI
KARGO
AYNI GÜN
GÖNDERİM
50TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ GÖNDERİM
KOŞULSUZ
İADE İMKANI
Kışın kendini en çok hissettirdiği bu günlerde eldivensiz dışarı çıkmak neredeyse imkansız. Telefonunuz çaldığında dokunmatik ekrana eldiveninizle dokunmanız da ne yazık ki fayda etmiyor ve elleriniz her telefon çalışında kışın soğununa teslim oluyor. iPhone-iPad eldiveni pamuk ile artık eldivenlerinizi çıkarmadan dokunmatik cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.

Kışın kendini en çok hissettirdiği bu günlerde eldivensiz dışarı çıkmak neredeyse imkansız. Telefonunuz çaldığında dokunmatik ekrana eldiveninizle dokunmanız da ne yazık ki fayda etmiyor ve elleriniz her telefon çalışında kışın soğununa teslim oluyor. iPhone-iPad eldiveni pamuk ile artık eldivenlerinizi çıkarmadan dokunmatik cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.

Bu soğuk günlerde ellerinizin sıcak kalması ve gönlünüzce dokunmatik telefonunuzla konuşabilmeniz, oyun oynayabilmeniz için üretilmiş dokunmatik eldivenlerden kullanmaya ne dersiniz?

Bütün parmaklarım ile kullanabilirmiyim ?
Bir el için 2 ve 3 farklı parmaklı modeli ile dokunmatik cihazlarınızı kullanmanıza imkan tanıyan eldivenlerimiz kış günlerinde ellerinizi soğuktan korur.
Ekranımı Çizermi ?
 
Dokunmatik eldivenleri hiçbir şekilde ekranınızı çizmez.
 
 
Dokunmatik Özelliğini Kaybeder mi ?
 
Uzun ömürlü yapısı ile yıllarca sorunsuz bir şekilde eldiveninizi dokunmatik cihazlarınız ile kullanabilirsiniz.
 
 
Kullanılabilen Cihazlar 
Dokunmatik ekranlı ürünlerin hepsinde sorunsuz bir şekilde çalışır.