Mutlu Müşteri Hattı : 0(258) 212 02 20

iPad Smart Cover Gri

ŞİMDİ SİPARİŞ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE ARKADAŞLARIMIZ ÜRÜNÜ HEMEN HAZIRLAYIP BUGÜN GÖNDERECEKLERDİR.

Adet
HIZLI
KARGO
AYNI GÜN
GÖNDERİM
50TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ GÖNDERİM
KOŞULSUZ
İADE İMKANI
iPad ile Smart Cover hakkında en çok kullanılan slogan "Birbirleri için yaratılmışlar" dır. Nitekim böyle denmesinin sebebi de ikisinin de manyetik yapılarından dolayı birbirini çekip birbirini sarmasıdır. iPade özel tasarlandığı için her yönden uyum içindedir ve manyetik özelliği ile ekranı tamamen kaplayıp yapıştığı için kusursuz bir koruma sağlamaktadır. Kıvrımlı yapısı sayesinde yazı yazmanıza, film izlemenize, görüntülü konuşma yapmanıza göre iPadinizi farklı konumlara getirerek iPad Smart Coverı aynı zamanda stand olarak kullanma imkanı sunar. iPad 2 nin incelik ve hafifliğine paralel olarak ağırlık yapmaz ve iPad gibi çok şık bir cihazı çantaların içine mahkum etmeden taşımanızı sağlar. iPadinizi dış etkenlerden korumak artık çok kolay.

iPad ile Smart Cover hakkında en çok kullanılan slogan “Birbirleri için yaratılmışlar” dır. Nitekim böyle denmesinin sebebi de ikisinin de manyetik yapılarından dolayı birbirini çekip birbirini sarmasıdır. iPade özel tasarlandığı için her yönden uyum içindedir ve manyetik özelliği ile ekranı tamamen kaplayıp yapıştığı için kusursuz bir koruma sağlamaktadır.
Kıvrımlı yapısı sayesinde yazı yazmanıza, film izlemenize, görüntülü konuşma yapmanıza göre iPadinizi farklı konumlara getirerek iPad Smart Coverı aynı zamanda stand olarak kullanma imkanı sunar. iPad 2 nin incelik ve hafifliğine paralel olarak ağırlık yapmaz ve iPad gibi çok şık bir cihazı çantaların içine mahkum etmeden taşımanızı sağlar. iPadinizi dış etkenlerden korumak artık çok kolay. iPad (2,3,4) Uyumludur.