Mutlu Müşteri Hattı : 0(258) 212 02 20

Griffin iPhone Şarj Kablosu Beyaz 2 Metre

ŞİMDİ SİPARİŞ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE ARKADAŞLARIMIZ ÜRÜNÜ HEMEN HAZIRLAYIP BUGÜN GÖNDERECEKLERDİR.

Adet
HIZLI
KARGO
AYNI GÜN
GÖNDERİM
50TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ GÖNDERİM
KOŞULSUZ
İADE İMKANI
iPhone 5/5S, 6/6S, 6 Plus/6S Plus, iPad 4/Air (1,2 Nesil) ve iPad Mini (1,2,3,4 Nesil) modellerine uyumludur. 2 metre uzunluğundaki bu kablo ile cihazınızı şarj ederken yakın priz bulma sorununu ortadan kaldırmış olacaksınız.

Griffin iPhone Şarj Kablosu Beyaz 2 Metre

iPhone 5/5S, 6/6S, 6 Plus/6S Plus, iPad 4/Air (1,2 Nesil) ve iPad Mini (1,2,3,4 Nesil) modellerine uyumludur. 2 metre uzunluğundaki bu kablo ile cihazınızı şarj ederken yakın priz bulma sorununu ortadan kaldırmış olacaksınız.

Griffin iPhone Şarj Kablosu Beyaz 2 Metre

Çok sevdiğiniz bir diziyi izlemek istiyorsunuz fakat iPad'iniz şarj olduğu prizin etrafında izlemek yerine koltuğunuzda ya da yatağınızda uzanarak izlemek istiyorsunuz, o zaman bu 2 metre Griffin şarj kablosu  tam size göre. Telefon görüşmesi yapmak zorundasınız ama iPhone 'nuzun şarj olduğu prizin yanında yapmak istemiyorsunuz o zaman bu 2 metre Griffin iPhone şarj kablosu tam da aradığınız şey. 2 metrelik uzunluğu ile size fazladan özgürlük sağlar, bu ürün ile prizlere bağımlılığa son verin. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanmanıza olanak sağlayacak.

Griffin iPhone Şarj Kablosu Beyaz 2 Metre