Mutlu Müşteri Hattı : 0(258) 212 02 20

Araç İçi Tablet Tutacağı

ŞİMDİ SİPARİŞ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE ÜRÜNÜNÜZ YARIN SAAT 11:00'de KARGODA!

Adet
HIZLI
KARGO
AYNI GÜN
GÖNDERİM
50TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ GÖNDERİM
KOŞULSUZ
İADE İMKANI
Araç İçi Tablet Tutacağı Araç içi tablet tutacağı ergonomik tasarımı ile arabanızın ön konsolu veya ön camına takılır ve seyahatiniz sırasında tabletinizi rahatça kullanmanıza yardımcı olur. Her ortama uyumlu siyah renkli tasarımı ile arabanıza kötü bir görüntü katmaz. Dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir. Çok fonksiyonlu ayarlanabilen tutucu kolları sayesinde tabletinizi ileri- geri, yukarı-aşağı, sağa- sola ayarını yapabilirsiniz. Yumuşak iç yüzey madde sayesinde cihazınızın çizilmesini önler aynı zamanda araba'da giderken sarsıntılarıda önleme yardımcı olur.

Araç İçi Tablet Tutacağı

Araç içi tablet tutacağı ergonomik tasarımı ile arabanızın ön konsolu veya ön camına takılır
ve seyahatiniz sırasında tabletinizi rahatça kullanmanıza yardımcı olur. Her ortama uyumlu siyah renkli tasarımı ile arabanıza kötü bir görüntü katmaz. Dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir. Çok fonksiyonlu ayarlanabilen tutucu kolları sayesinde tabletinizi ileri- geri, yukarı-aşağı, sağa- sola ayarını yapabilirsiniz. Yumuşak iç yüzey madde sayesinde cihazınızın çizilmesini önler aynı zamanda araba'da giderken sarsıntılarıda önleme yardımcı olur. 

Araç içi tablet tutacağı ile ön tarafta oturanlar için güzel ve konforlu bir seyahat etmenizi sağlar. iPad ve benzeri cihazlarda video izleyebilir yada navigasyon uygulamalarını çok rahat bir şekilde kolayca kullanabilirsiniz.

Araç İçi Tablet Tutacağı