Mutlu Müşteri Hattı : 0(258) 212 02 20

Apple Orijinal Mikrofonlu EarPods Kulaklık

ŞİMDİ SİPARİŞ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE ARKADAŞLARIMIZ ÜRÜNÜ HEMEN HAZIRLAYIP BUGÜN GÖNDERECEKLERDİR.

Adet
HIZLI
KARGO
AYNI GÜN
GÖNDERİM
50TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ GÖNDERİM
KOŞULSUZ
İADE İMKANI
Apple tarafından kulak geometrisine dayalı olarak geliştirilen EarPods kulaklık ile ses kaybını en aza indirip yüksek kalitede ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Ter ve suya karşı dayanıklı yapıdadır. Mikrofonlu Apple EarPods kulaklıklarda sesi ayarlamanıza, müzik ve video çalmayı/oynatmayı denetlemenize ve sadece kabloyu kıstırarak aramaları yanıtlayıp sonlandırmanıza olanak sağlayan yerleşik bir uzaktan kumanda bulunur.

Apple tarafından kulak geometrisine dayalı olarak geliştirilen EarPods kulaklık ile ses kaybını en aza indirip yüksek kalitede ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Ter ve suya karşı dayanıklı yapıdadır. Mikrofonlu Apple EarPods kulaklıklarda sesi ayarlamanıza, müzik ve video çalmayı/oynatmayı denetlemenize ve sadece kabloyu kıstırarak aramaları yanıtlayıp sonlandırmanıza olanak sağlayan yerleşik bir uzaktan kumanda bulunur. 

Kusursuz, dengeli, net, harika ses kalitesiyle dünya çapında bir kulaklıktır. Böylece daha pahalı kulaklıklardan duyabileceğiniz kadar etkileyici, yüksek kaliteli ses elde edersiniz.

Uzaktan Kumandalı ve Mikrofonlu Apple EarPods kulaklıklarda ayrıca, sesi ayarlamanıza, müzik ve video çalmayı/oynatmayı denetlemenize ve sadece kabloyu kıstırarak aramaları yanıtlayıp sonlandırmanıza olanak sağlayan yerleşik bir uzaktan kumanda bulunur.

Apple tarafından tasarlandı. Daha derin, daha zengin bas tonları .Tere ve suya karşı daha iyi koruma. Müzik ve video çalma/oynatma denetimi. Aramaları yanıtlama ve sonlandırma işlevleri bulunmaktadır.

Kutu İçeriği

Uzaktan Kumandalı ve Mikrofonlu Apple EarPods Kulaklık

Saklama ve taşıma çantası